Pino Makine, ürünlerin paketlenmesinde kullanılan alüminyum dış gövdeli torbalar için torba yapıştırma makineleri imal etmektedir.


Açık ağızlı olarak imal edilen alüminyum torbalar, ısı ve nem gibi içine konulan malzemenin özelliklerinin bozulmasına neden olan sorunlardan ürününüzü korumaktadır. Bu torbalar ürünün dolumundan sonra ağız kısımları çok iyi biçimde yapıştırılması gerekmektedir.


Pino Makine torba yapıştırma üniteleri alüminyum torbaların iç kısımlarda olan PE malzemenin yapışma özelliğini kullanarak yapışmayı sağlayan yarı otomatik torba yapıştırma makineleri imal etmektedir.


Torba yapıştırma makineleri üzerinde bulunan zaman rölesi sayesinde paketlenecek ürünün kapatılması için istediğiniz zaman aralığını koymanızı sağlar. Bu sayede operatör hatasından kaynaklanan sorunlar ortadan kalkmaktadır. Gereğinden kısa süre yapılan yapıştırma işlemi yeterli yapışmayı sağlamayarak ürünün bozulmasına neden olurken uzun süreli yapıştırma yapılması durumunda da torba ağız kısmında yanma oluşabilmektedir. Polmak Plastik tarafından imal edilen torba yapıştırma makineleri tüm bu sorunlardan sizi ve işletmenizi uzak tutar. Torba yapıştırma makineleri üzerinde dijital sıcaklık göstergesi mevcuttur. Kullandığımız sıcaklık göstergeleri 300 C sıcaklığa kadar ölçüm yapabilmektedir.


Ergonomik tasarımı sayesinde uzun proses sürelerinde operatörün yorulmamasına sağlar.


Her boy alüminyum torba için torba yapıştırma üniteleri atölyemizde imal edilmektedir.

 

ZAMANIN DEĞERİNİ İŞLETMENİZE KATIYORUZ.