Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft

Ekstrüder Vida Elemanları ve Şaft

Pino Makine, 10mm den başlayarak her boyutta çift vidalı ekstrüderlerin vida elemanlarını ve şaftlarını imal etmektedir. Farklı plastik proseslerine uygun metaller kullanılarak vida elemanları üretilmektedir. Ayrıca gıda temaslı ürünler için paslanmaz çelik vida elemanları da üretmekteyiz. İsteğe bağlı özel tasarım vida elemanlarını üretiyoruz. Çift vidalı ekstrüderlerin şaftları da tarafımızdan üretilmektedir.

 

Pino Makine, 10mm den başlayarak her boyutta çift vidalı ekstrüderlerin vida elemanlarını ve şaftlarını imal etmektedir.

 

Farklı plastik proseslerine uygun metaller kullanılarak vida elemanları üretilmektedir.

 

Ayrıca gıda temaslı ürünler için paslanmaz çelik vida elemanları da üretmekteyiz. 

 

İsteğe bağlı özel tasarım vida elemanlarını üretiyoruz. 

 

Çift vidalı ekstrüderlerin şaftları da tarafımızdan üretilmektedir.

Diğer Ürünler